Oktoober 2017

10 – 12  novembril 2017.a. toimuvad Eesti Noorte Võrkpalli Karikavõistlused U 18 ( B ) vanusaklassile.

Meie klubi tütarlaste võistkond võistlEb I Finaalgrupis, mille turniir  mängitakse Pärnus.

Finaalgruppide koosseisud :  b_2017_ekv_fin.gr

_________________________________________________________________________________________

Juuni 2017

04. juunil 2017  toimub käesoleva hooajal laste ujumise võistlussarja  Räimeralli  Finaalvõistlus Tartus AURA Veekekuse ujulas.

Meie klubi lapsed, kes ujuvad finaalis: Räimeralli Finaal 2017 koosseis

_________________________________________________________________________________________

03. juunil 2017 toimub Keila Tervisekeskuse ujulas Arena Keila CUP XVI  ujumises.

Võistluste juhend: KEILACUP XVI, juhend

_________________________________________________________________________________________

Mai 2017

27. mail 2017.a. toimub Keila Tervisekeskuse ujulas EUL Noortesarja 2017.a. finaalvõistlused ujumises.

Võistluste juhend: 170527_NSF

_________________________________________________________________________________________
20. mail toimub laste ujumise võistlussarja Kõik Meie Pardikesed 2017.a finaalvõistlus.

Võistlus toimub Keila Tervisekeskuse ujulas.

Meie klubi finalistid:Pardikesed finaal . Klubi finalistid 2017

_______________________________________________________________________________________

12 . 14 mail. 2017.a. toimuvab Eesti MV võrkpallis U 16 (C) vanusaklassile.

Meie klubi tütarlaste võistkond mängib I finaalgrupis. Turniir toimub Kiili Spordihoones.

Finaalgruppide koosseisud  ja võistluste ajakava: c_2017_emv_fin.gr

C EMV U-16 T + P ajakava f.gr. Kiili 2017
________________________________________________________________________________________

05 – 07. mail 2017.a. toimub Eesti MV võrkpallis U 18( B) vanusaklassile.

Meie klubi tütarlaste võistkond mängib I finaalgrupis. Turniir toimub Kiilis.

Finaalgruppide koosseisud ja mängude toimumise ajad ja kohad:  b_2017_emv_fin.gr

Võistluste ajakava: EMV U-18 T ajakava Kiilis 5.-7.05.17

______________________________________________________________________________

Aprill 2017

09. aprillil 2017.a. toimub EUL Noortesaria III etapp ujumises  Keila Tervisekeskuse ujulas.

Võistluste juhend:  NS_III_etapp_Tln tsoon_Keila_09.04.17

________________________________________________________________________________________

02. aprillil 2017.a. on laste ujumise võistlussarja Kõik Meie Pardikesed III etapp Keila Tarvisekeskuse ujulas.

Võistluste juhend :  Pardikesed III etapi juhend2017

________________________________________________________________________________________

Märts 2017

12. märtsil toimub Tartus AURA Veekeskuse ujulas laste ujumise võistlussarja Räimeralli  III etapi võistlused.

Võistluste juhend : RR 2016-2017 juhend EST

_________________________________________________________________________________

03-04. märts 2017 toimivad Eesti Karikavõistlused ujumises. Kalev SPA  ujulas. Võistaldakse 50m rajal.

Võistluste juhend:   Eesti-Karikavõistlused_2017_juhend

__________________________________________________________________________________

Veebruar 2017

17 – 19 veebruaril 2017.a. toimuvad  EVF Võrkpalli Karikavõistluste   Finaalgruppide turniirid   tütarlaste U 16(C) vanuseklassile.

Meie klubi tütarlaste võistkond mängib  I Finaalgrupis ja turniir mängitakse Võrus.

Võistluste ja ajakava ja finaalgruppide koosseisud:

c_2017_evfkv_fin.gr

Tütarlaste I finaalgrupi mängude ajakava Võrus  : c_2017_evfkv_t_ajakava

___________________________________________________________________________________
04. veebruaril 2017.a.toimub Keila Tervisekeskuse ujulas EUL Noortesarja II etapp ujumises.

Võistluste juhend :

noortesarja-juhend-ii-etapp-2017

____________________________________________________________________________________
03 – 05 veebruaril 2017 toimub Pärnus  Eesti VF 2017.a. karikavõistluste finaalturniir tütarlaste U 18 (B) vanuseklassile.

Võistluste finaalgruppide koosseisud:

b_2017_evfkv_fin-gr

Võistluste ajakava:

b_2017_evfkv_t_ajakava

_________________________________________________________________________________________

Jaanuar 2017

22 jaanuaril 2017.a. toimub laste ujumise võistlussarja II etapp  Keile Veekeskuse ujulas.

Võistluste üldjuhend:

pardikeste-uldjuhend-2016-2017

_________________________________________________________________________________________
15. jaanuar 2017 toimub laste ujumise võistlussarja  Räimeralli II etapp  Tartu Aura veekeskuse ujulas.

Võistluste juhend:

rr-2016-2017-juhend-est

_____________________________________________________________________________________________

Detsember 2016

09 – 11. detsembril 2016 toimub Jõhvis Eesti Noorte 2016.a. Võrkpalli Karikavõistluste finaalturniir tütarlaste U 16 ( C ) vanusaklassile.

Finaalturinnri koosseis:
c_2016_ekv_fin-gr

Finaalturniiri ajakava:
c_2016_ekv_t_ajakava

__________________________________________________________________________________________________

03-04. detsembril 2016.a. toimub Jõhvis Eesti Võrkpalli Karikavõistluste I tsooniturniir tütarlaste U 18 ( B) vanusaklassile.

Võistluste ajakava:

evf-2017-a-vorkpalli-kv-u18-i-tsoon-johvis-3-4-12

___________________________________________________________________________________________________

November 2016

13. Novembril 2016 alustab selle hooaja laste ujumise võistlussari  Kõik Meie Pardikesed   I etapi  võistlustega, mis toimuvad Rocca al Mare  kooli ujulas.

Võistluste üldjuhend:

pardikeste-uldjuhend-2016-2017

_____________________________________________________________________________________________________
12 – 13 november 2016.a. toimuvad Eesti Noorte Võrkpalli karikavõistluste Tsooniturniirid U-16 (C) vanusaklassile

Tsooniturniiride juhend:

c_2016_ekv_juhend

Tsooniturniiride koosseisud:

c_2016_ekv_tsoonid

________________________________________________________________________________________

05 ja 06 novembril 2016 .a. toimuvad Eesti Võrkpalli Karikavõistluste II finaalgrupi turniir Tallinnas. Korraldab turniiri K. Palusalu Spordiklubi võrkpalli osakond ja mängitakse Tallinna Humanitaar Gümnaasiumi võimlas.

Tsooniturniiride tulemused:

b_2016_ekv_ts-par-j

Finaalgruppide koosseisud:

b_2016_ekv_fin-gr

__________________________________________________________________________________________

05. novembril 2016.a. alustab selle hooaja võistlusi  EUL Noortesari Ujumises.

Meie tsooni  I etapp toimub Keila ujulas.

Võistluste üldjuhend:

ns_2016_2017_yldjuhend-ja-programmid

I etapi juhend:

nsietapp2016juhend

___________________________________________________________________________________________

Oktoober 2016

07 – 09. okt. 2016 toimuvad Eesti Võrkpalli karikavõistluste finaalturniiride mängud U 20(A) vanuseklassile. Meie klubi tütarlalsed mängivad II finaalgrupis , mille mängud toimuvad Tallinnas (turniiri  korraldaja on K.Palusalu Spordiklubi).

Finaalgruppide koosseisud ja turniiri toimumised:

a_2016_ekv_fin-gr

II finaalgrupi võistluste ajakava:

u-20-tutarlaste-vorkpalli-kv-fin-turniiri-ajakava

____________________________________________________________________________________________
Ujumisosakonna spordirühma õpilaste dispanseering.

Dispanseeringute ajakava:

dispanseerin2016-oktoober

__________________________________________________________________________________________
16. oktoobril 2016.a. alustab  laste ujumise seeriavõistlus   Räimeralli   2016 / 2017.a.  hooaja    I etapi võistlustega  Tartu  Aura keskuse ujulas.

Võistluste juhend:

rr-2016-2017-juhend-est

_________________________________________________________________________________________
14 – 16 oktoobril 2016.a. toimuvad Eesti Noorte Võrkpalli karikavõistluste Tsooniturniirid  U-18 (B) vanusaklassile.

Tsoonituriiiride Juhend:

b_2016_ekv_juhend

________________________________________________________________________________________

September 2016

30. septembril 2016.a.  toimuvad Nõmme ujulas ujumisklubi Briis avavõistlused ujumises.

Võistluste juhend:

ujumisklubi-briis-voistlus-30-september-2016

_________________________________________________________________________________________
Eesti Võrkpalli Föderatsiooni võistluste kalenderplaan hooajal 2016 / 2017.a.

kalender-yld-16_17-01-09-16

_________________________________________________________________________________________
24 -25 september 2016.a. toimuvad Eesti Noorte Võrkpalli karikavõistluste Tsooniturniirid  U-20 (A) vanusaklsassile.

Tsooniturniiride juhend :

a_2016_ekv_juhend

Tsooniturniiride koosseisud ja ajakava:

a_2016_ekv_tsoonid

_______________________________________________________________________________________________

 Septemberi kuu läbi.
Kestab registreerimine laste ujumiskursustele ja ujumistreeningutele alanud hooajaks.

Täida avaldus kursustele   SIIN

_____________________________________________________________________________________________

August  2016

08. augustil 2016 .a. algab ujumisosakonna  suvelaager.

Väljasõit laagrisse  08  augustil :

Lasnamäelt  Laagna Gümnaasiumi  eest             kell  11.00

Mustamäelt ARTE Gümnaasiumi     eest              kell  11.20

_______________________________________________________________________________

Juuni – Juuli 2016

On alanud ja kestab  registreerimine laste ujumiskursustele, mis algavad   septembri kuul 2016.a.

Vaata  meie  kodulehel :  Tule trenni/ Ujumiskursused/ Registreeri kursustele/.

_________________________________________________________________________________________________
02. juulil 2016.a. toimub Spordiselts  Kalev Keskstaadionil võimlemispidu  HINGELIND.

Kokku esinevad sellel peol ligikaudu 7000 võimlejat.

Ka meie klubi võimlejad võtavad osa sellest võimlemispeost  ja harjutatakse selle nimel hoolega.

Võimlemispeo kava :

Hingelind

_________________________________________________________________________________________________

Juuni 2016

06. – 15. juunil on võrkpalliosakonna suvelaager, mis toimub Kuusalus.

Laagrisse registreerimine on alanud.

__________________________________________________________________________________________________

12. juunil toimuvad Tartus AURA veekeskuse ujulas laste  võistlussarja  Räimeralli  Finaal võistlused.

Finaali pääsesid 7 meie klubi väikest ujujat.  Soovime lastele hoolsat harjutamist ja edukaid starte nendel võistlustel.

Finaalist osavõtjate nimekiri:

Räimeralli finaali pääsenud lapsed.

__________________________________________________________________________________________________

17 – 19. juunil toimuvad Kalev SPA  ujulas  97. Eesti Meistrivõistlused ujumises.

                                                                                  Eesti Juunioride Meistrivõistlused.

                                                                                  Eesti Noorte Meistrivõistlused.

Võistluste juhend:

Eesti Meisterivöistlused 17.-19.06.2016

__________________________________________________________________________________________________

Mai 2016

Kristjan   Palusalu Spordiklubi kevadürituste tegevuskava mais 2016

Koht Kuupäev Kellaaeg Tegevused Võistlus distantsid m. Vastutajad, läbiviijad
Laagna   ujula K.     4   mai kell   16.15 – 18.00 Vöistlus   öpperühmadele , harrastusrühmadele  ilma abivahendita   100 /50 E.Kivet;             I. Popovitš       M. Vooglaid
Arte ujula L .       7.mai kell   17.00 – 18.00 Vöistlus õpperühmale 50 /25 I.Filin
Arte ujula L.       7. mai kell   18.00 -19.00 Lahtine tund I.Filin
Arte ujula E.       16.mai kell   19.00   – 20.00 Vöistlus õpperühmale 50/25 V.Romanov
Laagna ujula N.       19. mai kell   17.00 – 18.00 Näidistund ja võislus algrühmale 25 E.Kivet
Laagna ujula K. 17. mai kell 17.00 – 18.00 Näididtund algajatele I.Popovitš
NB! Treeneritele 1. Informeerida üritusest lapsi Ja lapsevanemaid
2. valmistuda lastega näidistundideks ja  võistlusteks.
Hooaja lõpu üritustel võistlustel peaksid     osalema   köik meie klubis harjutavad lapsed.

_______________________________________________________________________________________________________________________

13 – 15. mail 2016 toimuva Eesti Noorte 2016.a. võrkpalli meistrivõistluste turniirid  U- 16 (C) vanuseklassile.

Meie klubi tütarlaste võistkond mängib I Finaalgrupis , kus selgub selle aasta Eesti võrkpalli meister  selles vanusegrupis.

Turniir toimub Rakveres.

Võistluste juhend:

c_2016_emv_fin.gr

Võistluste ajakava:

c_2016_emv_t_ajakava

_____________________________________________________________________________________________________
22.mail 2016.a. toimuvad Keila Tervisekeskuse ujulas laste võistlussarja Kõik Meie Pardikesed 2016.a. hooaja finaalvõistlused.

Finaali pääsenud lapsed ja klubid:

Pardid finaal klubid

Pardid finaal pingerida

Kõik Meie Pardikesed 2016 Klubi finalistid

__________________________________________________________________________________________________
28. mail 2016 .a. toimuvab Keila Tervisekeskuse ujulas EUL Noortesarja finaalvõistlused ujumises.

Võistluste juhend:

NS_Finaal_2016_juhend

____________________________________________________________________________________________________

Aprill 2016

02. aprillil 2016.a toimuvad EUL Ujumise Noortesarja läänetsooni III etapi võistlused.

Võistlused toimuvad Tallinnas  Audentese kooli ujulas.

Võistluste juhend:

Noortesari III etapp 02.04. 2016- juhend

__________________________________________________________________________________________________

03. aprillil 2016 toimub Rocca al Mare kooli ujulas  laste ujumise  võistlussarja  Kõik Meie Pardikesed  III etapp.

Võistluste juhend:

Pardikeste III etapi juhend.doc -2016

___________________________________________________________________________________________________

09 – 10. aprillil  toimuvad Eesti noorte 2016.a. võrkpalli meistrivõistluste finaalturniirid U- 18 (B) vanuseklassile.

Meie klubi tütarlaste võistkond mängib II finaalgrupis , mille turniir viiakse läbi 09 – 10. aprillil Tallinnas.

Võistluste juhendi lisa, finaalgruppide koosseisud, mängude ajad ja kohad:

U 18(B) 2016_emv_fin.gr

____________________________________________________________________________________________________

Märts 2016

19 – 20 märtsil toimuvad Eesti Noorte 2016.a. võrkpalli meistrivõistluste turniiri mängud U-20(A) vanuseklassile.

Meie klubi tütarlaste võistkond võistleb III finaalgrupis, mille turniir viiakse läbi Rakveres.

Võistluste juhendi lisa, finaalgruppide koosseisud, mängude ajad ja kohad:

U20(A 2016_emv_fin.gr

_________________________________________________________________________________________________

Veebruar 2016

07.veebruaril 2016.a. toimuvad Nõmme ujulas Tallinna  2016.a  Meistrivõistlused lestaujumises.

Võistluste juhend:

Juhend Tallinna MV lest 2016

__________________________________________________________________________________________________

13. veebruaril 2016.a.  toimub Noorujujate võistlussarja   Laste Karikas  2015/ 2016 hooaja II etapp.

Võistlused viiakse läbi  Keila Spordikeskuse ujulas.

Võistluste üldjuhend:

Laste Karikas 2015, 2016 Üldjuhend

__________________________________________________________________________________________________

19 – 21 veebruaril 2016 a. toimub EVF Võrkpalli Karikavõistluste I finaalgrupi turniir tütarlaste U 16 vanusegrupile.

Võistluste mängud toimuvad : 19 ja 21  veebruaril  Tallinna Humanitaargümnaasiumi võimlas ( Koidu tn 97,  Tallinn )

20 veebruaril  Sparta Spordihallis ( Pärnu mnt. 139C, Tallinn )

Võistluste mängude ajakava:

c_2016_evfkv_t_ajakava

__________________________________________________________________________________________________

Jaanuar 2016

23.jaanuaril toimub  Audentese  Spordiklubi ujulas ( Tondi 84, Tallinn) ,  Audentese   Karikas  Ujumises  2016

Võistluste eesmärgiks on selgitada välja erinevate ujumisviiside vabariigi paremad ujujad kolmevõistluses.

Võistluste juhend :

Audentese Karikas 2016,kutse

___________________________________________________________________________________________________

24. jaanuaril  2016.a.  toimub  laste ujumise võistlussarja  Kõik Meie Pardikessed  II etapp. Võistlused viiakse läbi  Rocca al Mare Kooli ujulas.

Võistluste juhend:

Kõik Meie Pardikesed II etapi juhend 2016

____________________________________________________________________________________________________

 29 -31 jaanuaril toimuvad EVF  2016.a. Võrkpalli Karikavõistluste Finaalturniirid

Finaalgruppide koosseisud ja mängude ajad ja kohad:

b_2015_evfkv_fin.gr

Finaalgruppide tulemused:

b_2016_evfkv_fin.gr.par.j

__________________________________________________________________________________________________

30. jaanuaril  toimub EUL Noortesarja II Etapp Keila Spordikompleksi ujulas.

Võistluste juhend:

EUL Noortesari 2015 2016

__________________________________________________________________________________________________

EEVL Rühm – ja Harrastusvõimlemise 2016.a. Kalenderplaan :

2016 AGG ja HV kalenderplaan(1).pdf Rühmvöimlemine

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Detsember 2015

Pühapäeval 13. detsembril toimub laste ujumise võistlussarja Räimeralli II etapp.

Võistluste juhend:

Räimeralli Juhend

Võistluste tulemused:

Räimeralli_2_etapp_2015-12-13_results

____________________________________________________________________________________________________

5 – 6 detsembril 2015.a. toimuvad EVF 2016.a. Võrkpalli Karikavõistluste  tsooni turniirid U-18 (B) vanuseklassile.

Võistluste juhend:

b_2016_evfkv_juhend

_____________________________________________________________________________________________________

November 2015

22. novembril alustab oma järjekordset hooaega laste ujumise võistlussari   Kõik Meie Pardikesed.

See on laste seas, kes tegelevad ujumisega,  väga populaarne ja oodatud võistlussari.

Võistlused koosnevad kolmest etapist läbi kogu hooaja ja lõpevad finaalvõistlusega mai kuul.

Võistluste juhendid :

Pardikeste üldjuhend[1]

I-etapi-juhend-2015

Võistluste tulemused:

Pardikeste I etapi tulemused

_______________________________________________________________________________________________

21.novembril 2015.a. toimuvad Kohtla-Järve Spordikeskuse siseujulas Kristiina Nurga auhinnavõistlused lestaujumises,

Võistluste programm ja juhend:

K.Nurga_2015 programm correkt.

Tulemused:

tulemused allveeujumine 21.11.2015 (2)

_______________________________________________________________________________________________

12 ja 13 novembril toimub Kalev SPA ujulas rahvusvaheline ujumisvõistlus Kalev Open 2015.

Võistluste Juhend:

KalevOpen2015Juhend

________________________________________________________________________________________________

06. – 08. novembril toimuvad  Eesti Noorte 2015.a. Karikavõistluste mängud võrkpallis.

Meie klubi tütarlaste võistkond mängib II finaalgrupis ja see viiakse läbi  Pärnus.

Finaalgruppide koosseisud, toimumise ajad ja kohad:

b_2015_ekv_fin gr

___________________________________________________________________________

Oktoober 2015

info

NB! Sügisesel Koolivaheajal 17 – 25 oktoobril  2015  toimuvad klubi  kõik treeningud tavapärase tunniplaani alusel.

Ilusat koolivaheaega ja head treeningu lusti kõigile meie õpilastele !

________________________________________________________________________________________________

31 oktoobril 2015 toimuvad Paldiski linna 2015. a. meistrivõistlused allveeujumise lestaujumises.

Võistlused viiakse läbi Paldiski linna ujulas,  Pakri 7.

Vaata võistluste juhend:

Paldiski MV lestaujumises 2015

Paldiski_2015_tulemused

_________________________________________________________________________________________________

31.oktoobril alustab   EUL Noortesari oma järjekordset  2015/ 2016  hooaega.

Võistluste juhend:

EUL Noortesari 2015 2016

_________________________________________________________________________________________________

16 – 18. oktoobril 2015 toimub Eesti Paldiski_2015_tulemused.

Vaata võistluste juhendit:

Eesti Karikav.võrkpallis 2015 (U-18) B.

_______________________________________________________________________________________________

11. oktoobril alustab uut hooaega laste ujumise võistlussari  Räimeralli.

Võistlused toimuvad Tartus, Aura Veekeskuse ujulas. Võistlused viiakse läbi 3 etapilisena ja finaaliga mai kuul.

Võistluste juhend:

Räimeralli Juhend

________________________________________________________________________________________________

September 2015

1. September  uue õppeaasta algus.

Soovime kõigile meie klubi õpilastele , treeneritele ja meie kodulehe lugejatele  edukat uue õppeaasta ja uue treeningu hooaja algust.

Õppetöö klubis  algab 02.septembril.

___________________________________________________________________________________________________

August 2015

Käib  uute õpilaste registreerimine spordiklubi kõigi spordialade treening gruppidesse ja ujumiskursustele.

Õppetöö gruppides toimub eesti ja vene keeles.

Vali spordiala, täida ja saada meile :  Spordiklubi Liitumise  AVALDUS

____________________________________________________________________________________________________

Juuli 2015

Alates 25 juuli  2015 toimub ujumisosakonna suvelaager Haapsalus.

____________________________________________________________________________________________________

Juuni 2015

20.juuni 2015 toimuvad Keila Tervisekeskuse ujulas Keila Euronics Junioride CUP 2015.

Võistluste juhend:

Keila Junior CUP.doc 20.juuni 2015

Võistluste tulemused:

Keila Junior Cup tulemused

________________________________________________________________________________________

01  – 13 juuni 2015 toimub ujumisosakonna Linnalaager Lasnamäel . Tegevused Laagna Gümnaasiumi spordibaasides.

_____________________________________________________________________________________________________

Alataes 08  juuni 2015 toimub võrkpalliosakonna suvelaager Kuusalus.

_____________________________________________________________________________________________________

14 – 16 juunil 2015.a. toimuvad Tartus AURA veekeskuses 96. Eesti täiskasvanute, juunioride ja noorte meistrivõistlused ujumises.

Võistluste juhend:

96.Eesti meistrivõistlused ujumises Juhend

Võistluste  tulemused:

96_EMV_2015_results

_____________________________________________________________________________________________________

29 – 31 juunil toimuvad Eesti Noorte 2015.a. minivõrkpalli meistrivõistlused U – 14 (D) vanuseklassi  tütarlastele.

Võistluste ajakava:

U14 EMV 2015 ajakava T+P

_____________________________________________________________________________________________________

Mai 2015

31.mail toimub Keila Tervisekeskuse ujulas  ujumisvõistlus ARENA Keila Cup XIV.

Võistluste juhend:

Keila Cup XIV 31.mai 2015

________________________________________________________________________________

31.mail 2015.a. toimub Pirita Spordikeskuses Spordiselts Kalev korraldatud võimlamispidu  MÄNG.

Sellel võimlemispeol osalevad  meie klubi  võimlejad.

Võimlemispidu MÄNG kava:

Võimlemispidu MÄNG kava. 31 mai 2015.a.

_______________________________________________________________________________________________________

31 mail 2015.a. toimuvad Maardu linna 2015.a. lahtised meistrivõistlused lestaujumises. Võistlused toimuvad Maardu ujulas , Ringi 64.

Võistluste juhend:

Maardu MV 31 05 2015 juh.doc

_________________________________________________________________________________________________________

30.mail toimuvad Keila Tervisekeskuse ujulas EUL Noortasarja 2015.a. finaalvõistlused. Finaalis ujub meie klubist sellel võistlusel Brigitte Pärn.

Brigitte pääses finaali alades: 50m vabalt, 50m liblikat, 50m selili, 50m rinnuli, 100m kompleksi.

EUL Noortesaja finaal 2015 Juhend.

_______________________________________________________________________________________________________

27.mail toimuvad klubi Kevadvõistlused ujumises Laagna Gümnaasiumi ujulas.

_______________________________________________________________________________________________________

17.mail toimuvad Keila Tervisekeskuse ujulas laste võistlussarja Kõik Meie Pardikesed 2015.a. finaalvõistlused.

Edukaid starte kõigile osavõtjatele!

Pardikeste finaal 17.mai 2015.xlsx Startijad

Pardikesed finaali juhend 2015

________________________________________________________________________________________________________

16.mail toimuvad Keila Tervisekeskuse ujulas  võistlussarja Noored Tähed  2015.a. finaalvõistlused.

Noored Tähed Finalistid 2015

NOORED_TÄHED_2014_2015_juhend

________________________________________________________________________________________________________

08 – 10. mai toimuvad  Eesti noorte võrkpalli 2015.a. meistrivõistluste  U 16 (C) vanuseklasside finaalgruppide mängud. Meie klubi tütarlaste võistkond võistleb II finaalgrupi turniiril, mis viiakse läbi  Jõhvis.

Võrkpall U 16 finaalvõistlused 2015

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

02. ja 03. mail toimuvad Nõmme ujulas Eesti 2015.a. lahtised meistrivõistlused lestaujumises.

Meie klubi õpilastest võtavad osa nendest võistlustest Aleksei Popov  ja  Mirusif  Seidmammadov. Edukaid starte nendele!

Võistluste juhend:

EMV lestaujumises 2015_juhend

____________________________________________________________________________________________________________________________

Aprill 2015

Eesti Noorte 2015.a.võrkpalli meistrivõistlused U18(B), 10 – 12 aprill 2015.a.

Eesti noorte 2015.a. võrkpalli MV U-18(B) III fin. gr. 11-12 aprill. Pärnu

_________________________________________________________________________________________________

Noored Tähed III etapp  18.aprill 2015  Keila Tervisekeskuse ujulas

NOORED_TÄHED_2014_2015_juhend

_____________________________________________________________________________________________________________________________

Märts 2015

5 ja 6 märtsil toimuvad Kalev SPA ujulas Eesti karikavõistlused ujumises, 50m basseinis.

http://www.swimming.ee/failid/1068.pdf


Kevadisel koolivaheajal 16 – 22 märts toimuvad klubi treeningut tava tunniplaani alusel.


Noortesarja ujumise  III etapp. 27, märtsil  2015  Audetese ujulas.

 JUHEND


Eesti noorte 2015.a. võrkpalli meistrivõistluste U20(A) finaalturniir  27 – 29 märtsil 2015.a.

U-20(A) vanuseklass. Tulemused ja võistluste ajakava


Eesti Noorte 2015.a. meistrivõistlused lestaujumises 28. märts 2015 Nõmme ujulas


Kõik Meie Pardikesed III etapp. 29.märts 2015 Rocca Al Mare kooli ujulas.

JUHEND


Alates aprilli kuust algavad ujumiskursused Tallinna Laagna Gümnaasiumi ujulas.